Spotkanie członków PTF Oddziału Wielkopolskiego z Pawłem Kasprzakiem

Posted on 14 czerwca 2019

Dnia 27 maja w Poznaniu odbyło się kolejne spotkanie Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii Oddziału Wielkopolskiego. Tym razem prelekcji połączonej z częścią warsztatową przewodniczył mgr Paweł Kasprzak, który poruszył ważne zagadnienia związane z diagnostyką i leczeniem bólu stopy.

Mgr Paweł Kasprzak to zawodowy fizjoterapeuta, dyplomowany osteopata pracujący na co dzień w Poliklinice Ortop w Poznaniu. W pracy wykorzystuje swoją szeroką wiedzę w praktyce kompleksowo lecząc schorzenia ruchu i układów w ciele człowieka. Jest Absolwentem Uniwersytetu Medycznego i Medycznego Studium Zawodowego w Poznaniu, a kompetencje z dziedziny osteopatii zdobywał w Sutherland College of Osteopathic Medicine, Osteopathie Schule Deutschland oraz Akademii Osteopatii. W latach 2004-2013 pełnił funkcję nauczyciela masażu i anatomii w Medycznym Studium Zawodowym. Uczestnik licznych kursów i szkoleń dla fizjoterapeutów i osteopatów, a także autor wielu cenionych publikacji z zakresu fizjoterapii i osteopatii.

W czasie zebrania członkowie mieli okazję poznać skuteczne sposoby niesienia pomocy pacjentom w każdym wieku ze schorzeniem bólu stopy. Podkreślona została istota specjalistycznej diagnostyki, która nie tylko przyspiesza leczenie i powrót do zdrowia, ale przede wszystkim gwarantuje odpowiednie dopasowanie metod terapeutycznych do szczególnych dolegliwości.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za przybycie i już teraz mamy przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie członków PTF Oddziału Wielkopolska, które odbędzie się 7 października 2019 roku.